KONTAKT OS

Mail til henvendelse for pressen: info@umove.dk

UMOVE ØST

CVR: 14428771

OBS !!
Leverandør fakturaer Sjælland SKAL sendes til 

finansoest@umove.dk

-

Glostrup (Hovedkontor)

Farverland 7, 2600 Glostrup

Telefon: 43 47 02 07

Mail: glostrup@umove.dk

Åbningstider: Man-Fre: 9:00 - 15:00

Kvistgård

​Porthusvej 6C, 3490 Kvistgård

​Telefon: 30 59 02 78

Mail:​​ kvistgaard@umove.dk


Åbningstider: Man-Fre: 9:00 - 15:00

Roskilde

Lykkegårdsvej 14, 4000 Roskilde

Telefon: 46 11 61 22 ​

Mail: roskilde@umove.dk

Åbningstider: Man-Fre: 9:00 - 15:00

Bagsværd

Brudelysvej 17, 2880 Bagsværd

Telefon: 44 44 50 77 ​

Mail: bagsvaerd@umove.dk

Åbningstider: Man-Fre: 9:00 - 15:00


Ringsted

Sorøvej 89, 4100 Ringsted

Telefon: 57 67 50 72 (kundetelefon)

Åbningstider: Man-Fre: 9:00 - 15:00

UMOVE VEST

CVR: 30607651

OBS !!
Leverandør fakturaer Jylland SKAL sendes til 

finansvest@umove.dk

​-

Horsens (Regionskontor)

Gotlandsvej 1 , 8700 Horsens​

​Mail: mst@umove.dk




Horsens

Gotlandsvej 1, 8700 Horsens

Telefon: 41 64 06 55

Mail: trekantomr@umove.dk

Åbningstider: Man-Fre: 9:00 - 15:00


Skive

Bilstrupvej 8, 7800 Skive

Telefon: 97 52 02 45

Mail: ​​ skive@umove.dk

Åbningstider: Man-Tor: 9:00 - 14:00 & Fre: 9:00 - 13:00

​​

Randers By

Nyholmsvej 15, 8930 Randers NØ

Telefon:  97 52 95 50

Mail:​ randers@umove.dk

Åbningstider: Man-Fre: 9:00 - 15:00

Jels

Cementstøbervej 7,  Jels, 6630 Rødding

Telefon: 73 55 20 20

Mail:​ had@umove.dk

Åbningstider: Man-Fre: 9:00 - 15:00


Herning

Mads Eg. Damgårdsvej 57, 7400 Herning

Telefon: 97 22 66 33

Mail:​ herning@umove.dk

Åbningstider: Man-Tor: 9:00 - 14:00 & Fre: 9:00 - 13:00



Viborg

Mariendalsvej 4, 8600 Viborg

Telefon: 86 62 05 05

Mail: viborg@umove.dk

Åbningstider: Man-Tor: 9:00 - 14:00 & Fre: 9:00 - 13:00

Tønder​

Papegøjevej 3, 6270 Tønder

Telefon: 74 72 26 18

Mail: toender@umove.dk

Åbningstider: Man-Fre: 9:00 - 15:00

Aabenraa 

Gasværksvej 19, 6200 Aabenraa

Telefon: 74 62 26 16

Mail: aabenraa@umove.dk

Åbningstider: Man-Fre: 9:00 - 15:00


Sønderborg

Newtonsvej 1, Ragebøl, 6400 Sønderborg

Telefon: 74 42 26 25 

Mail: sdbg@umove.dk

Åbningstider: Man-Fre: 9:00 - 15:00

Haderslev

Norgesvej 20, st., 6100 Haderslev

Telefon: 51 15 07 52

Mail: had@umove.dk

Åbningstider: Man-Fre: 9:00 - 15:00